BALTMARINE TERMINAL LTD

BOUNDED WAREHOUSE AND FORWARDING SERVICE

Infrastruktūra

Saldēto kravu (mīnuss 18 – mīnuss 24°C) uzglabāšana un noformēšana tiek veikta Rīgas Brīvostas teritorijā, gan muitas noliktavā – saldētavā Rīgā, Sprīdīša ielā 1, gan Brīvajā ekonomiskajā zonā noliktavā – saldētavā Rīgā, Birztalu ielā 15.

Saldētavas ir izvietotas ciešā tuvumā no piestātnēm. Atļautā gultnes projekta atzīme kuģu ienākšanai piestātnēs ir 5,5m un 9,5m, tādejādi tiek nodrošināta ātra kravas nogādāšana no kuģa borta uz saldēšanas kamerām.

Līdz saldēšanas kamerām ir pavērtas arī dzelzceļa sliedes. Papildus vagonu sakabēm un  vagonu refrižeratora sekcijām, ir arī pieejami termovagoni, kuri ļauj samazināt saldētas produkcijas transportēšanas izmaksas.

Saldēto preču pieņemšana un nosūtīšana var tikt nodrošināta arī konteineros un ar autotransportu.

Kopējā saldētavu ietilpība, ar temperatūras režīmu līdz mīnuss 24 °C, pārsniedz vairāk nekā 13 tūkstoši t saldētas produkcijas.

Ostu teritorijā ir vairāki atvērti laukumi dažādu veidu kravu uzglabāšanai.

Klientu ērtībai katrā ostā ir izveidots birojs, kurā ir pieejami darbinieki, kuri nodrošina saimniecisko darbību. Galvenais birojs un grāmatvedība atrodas Rīgas centrā.

Uzņēmumam tiek plānota arī turpmāka attīstība, tāpēc kompānija aicina jaunus partnerus kopīgai sadarbībai Rīgas Brīvostā.