BALTMARINE TERMINAL LTD

BOUNDED WAREHOUSE AND FORWARDING SERVICE

Pakalpojumi

Uzņēmums „Baltmarine Terminal” veic savu saimniecisko darbību Rīgas Brīvostas teritorijā, gan “Baltmarine Terminal”, gan “Rīgas Universālais Termināls” ostās.

Saldēto kravu uzglabāšana tiek nodrošināta saldēšanās kamerās ar mīnuss 18 līdz mīnuss 24°C, kuru kopējā ietilpība ir vairāk nekā 13 tūkstoši t.

Uzņēmums veic praktiski jebkāda veida tranzīta, importa un eksporta kravu pieņemšanu, izkraušanu, uzglabāšanu, ekspedīciju un pārvadājumu gan no Eiropas Savienības valstīm, gan no trešajām valstīm. Tajā skaitā ietilpst arī veterinārās un fitosanitārās kontroles kravas, kuras tiek nogādātas terminālā pa jūru, dzelzceļu, kā arī ar auto transportu un jūras konteineros.

Pēc pieprasījuma tiek sniegti dzelzceļa un autotransporta pakalpojumi, kā arī neatkarīga inspektora pakalpojumi – pieņemamo un sūtāmo kravu kvalitātes un kvantitātes kontrolei.

Uzņēmuma darba laiks – darba dienās no 8:00 līdz 17:00. Pēc iepriekšējas vienošanās ar partneriem, ir iespējama arī kravu noformēšana vakaros un brīvdienās.

Kravu iekraušanas un noformēšanas pieteikumi tiek pieņemti speciālā formā. (Pievienota)

Lai iesniegtu pieteikuma formu, ir nepieciešams noslēgt sadarbības līgumu un parakstīt Pilnvaru.